Paadirent

Keskkonnaregistri andmetel on Eestis 2811 järve, tuhandeid kilomeetreid jõgesid ja sadu kilomeetreid merepiiri, mis tähendab seda, et põhimõtteliselt elavad kõik meie inimesed veekogu lähedal. Kui ujumiseks sobivad need veekogud vaid paaril kuul aastas, siis neil sõudmiseks, aerutamiseks, purjetamiseks ja kes teab milleks sobivad need olulisemalt pikema perioodi jooksul.

Veele minekuks ei pea olema head põhjust. Kõige turvalisem on teha seda paadiga, mis püsib kindlalt vee peal ega nõua seetõttu mingit eraldi ettevalmistust, kui just merele pole plaanis minna. Vali meie paatide seast sobivaim ning anna meile teada, millal ja kuhu peaksime selle toimetama. Koos paadiga anname sinu käsutusse soovitud arvu ja suuruses päästeveste ning loomulikult ka aerud ja/või paadimootori.

Paadi üleandmisel teeme sulle ja soovitavalt kogu seltskonnale väikese ohutusalase koolituse ning seiklus võib alata. Kokkulepitud ajal tuleme paadile järele ning jääme ootama sinu järgmist tellimust kas siis paadile või hoopis mootorkelgule.

Pakume : PERLA 402, Mooto 5hj

Paadirendi hind:

Paat + 5hj mootor + haagis 24h 50 –

Paat + 5hj mootor + haagis + autorent 24h 125 –

Hinnad sisaldavad 20 % käibemaksu !

Pikema perioodi puhul hinnad kokkuleppel !

© 2021 Hobirent OÜ