Renditingimused

Garantii

HOBIRENT kannab hoolt selle eest, et kõik meie poolt väljarenditavad kaubad oleksid laitmatus tehnilises korras ning nende kasutamine oleks turvaline. Ainult nii suudame sulle garanteerida täiusliku elamuse.

Koolitus

HOBIRENT kohustub oma tooteid sinu käsutusse andes õpetama sind nendega õigesti ja turvaliselt ümber käima. Vastame kõikidele tekkidavõivatele küsimustele, näitame ette, mängime läbi ning vastame jällegi küsimustele kui tarvis. Kui olete koolituse läbinud, palume sinult allkirja, et kõik seikluse käigus tekkidavõivate vigastuste eest vastutad sina ise.

Kindlustus

Oma elu ja tervise kindlustamine jääb sinu enda hooleks.

Ettemaks

HOBIRENDIST erinevate toodete broneerimisel mingiks kindlaks perioodiks, saadame sulle ettemaksuarve. Kui teatad meile oma plaanide muutumisest vähemalt nädal aega enne rendiperioodi algust, tagastame ettemaksu täies ulatuses. Kui etteteatamine toimub vaid mõni päev enne rendiperioodi algust, siis oleme sunnitud ettemaksu endale jätma, sest suure tõenäosusega oleme nii mõnelegi soovijale nende toodete rendi sinu pärast ära öelnud. Loodame su mõistvale suhtumisele.

© 2021 Hobirent OÜ